Pierwszy raz zrobiłam anime, więc proszę mnie nie obrażać :P
Jednak mam nadzieję, że się wam spodobają :)
W następnym poście postaram się wstawić tekstury by me [które muszę jeszcze zrobić] :))
A w najbliższym czasie zrobię mini - poradnik jak zrobić efekt wideo w GIMP'ie, czyli tzw. ukośne kreski ;)
A oto nagłówki anime:

.png)
pierwszy raz a wyszło ślicznie :D Ja teraz męczę GIMPA i nic nie wchodzi xD
OdpowiedzUsuń