środa, 28 stycznia 2015

ANIME

Koleżanka, która założyła bloga o pewnym serialu anime, poprosiła mnie, żebym jej zrobiła nagłówek, ale ja zrobiłam dwa :)

Pierwszy raz zrobiłam anime, więc proszę mnie nie obrażać :P

Jednak mam nadzieję, że się wam spodobają :)

W następnym poście postaram się wstawić tekstury by me [które muszę jeszcze zrobić] :))

A w najbliższym czasie zrobię mini - poradnik jak zrobić efekt wideo w GIMP'ie, czyli tzw. ukośne kreski ;)

A oto nagłówki anime:







1 komentarz:

  1. pierwszy raz a wyszło ślicznie :D Ja teraz męczę GIMPA i nic nie wchodzi xD

    OdpowiedzUsuń