sobota, 17 stycznia 2015

Nowy wygląd - #nagłówek

Co myślicie o nowym wyglądzie G.C?

Na nagłówku oczywiście Rita Ora :)
Niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów.

Ktoś nie wie jak zrobić 'kreski' na grafice?

O tym dowie się w następnym poście!
Wyczekujcie i komentujcie! ;)

Poradnik obrazkowy ukaże się jutro albo w poniedziałek :)


A oto pierwotna wersja obecnego nagłówka:


1 komentarz: