Co myślicie o nowym wyglądzie G.C?
Na nagłówku oczywiście Rita Ora :)
Niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów.
Ktoś nie wie jak zrobić 'kreski' na grafice?
O tym dowie się w następnym poście!
Wyczekujcie i komentujcie! ;)
Poradnik obrazkowy ukaże się jutro albo w poniedziałek :)
A oto pierwotna wersja obecnego nagłówka:

Jaki śliczny!! O.O
OdpowiedzUsuń