[trójkąty po lewej i prawej]
Chcę Wam pomóc i wytłumaczyć jak to zrobić :)
Co wy na to?
[Pokazuję wam na przypadkowym tle] Więc zaczynamy....
Na początek najlepiej dodać nową warstwę klikają przycisk białej kartki w oknie Warstwy:
Kolor nowej warstwy wybieramy taki, jakie chcielibyśmy 'trójkąty'.
UWAGA! Ważne aby nowa warstwa była na samej górze w oknie Warstwy!
Następnie wykonujemy następujące czynności Filtry > Zniekształcenia > Mozaika :
W ustawieniach Mozaiki istotne jest to aby, Uporządkowanie kafli było jak największe i aby, Podstawą kafla był {najlepiej] trójkąt. Rozmiar kafla i pozostałe funkcje ustawia się według własnego gustu:
Oczywiście naciskamy OK, aby ustawienia się zapisały. :)
Otrzymujemy taki oto widok:
Teraz zostało nam już niewiele do roboty....
Możemy zmienić tryb krycia [tak jak na obrazku poniżej], rzecz jasna według siebie, ja wybrałam Dzielenie, użyłam również Gumki z mniejszym kryciem i większym rozmiarem, aby uwidocznić twarz Severusa <3 :
To tyle :)
Na koniec oczywiście zapisujemy Plik > Wyeksportuj ;)
Mam nadzieję, że Wam pomogłam.
Swoje opinie i prośby możecie oczywiście wyrażać w komentarzach :)






:D
OdpowiedzUsuńDzięki :D Nie wiedziałam że tak można w GIMP'ie
OdpowiedzUsuń