poniedziałek, 26 stycznia 2015

Prośby do czytelników...

Jest teraz około 530 wyświetleń...

....ale wciąż nie ma żadnych komentarzy. :/

Jeśli jest coś, czego nie ma na blogu, a chcielibyście się o tym dowiedzieć - piszcie w komentarzach, na fanpage'u na Fb, albo na e-mail ania39@onet.com.pl ;)

Z wielką chęcią wysłucham, albo raczej przeczytam wasze prośby.
Chcę publikować na tym blogu to, czego potrzebujecie....

Jeszcze w ferie postaram się zrobić kilka tekstur, stocków :)

Jeśli coś się wam nie podoba - piszcie, a postaram się to zmienić :)

To nie jest typowy blog graficzny, ja próbuję wam tutaj pomóc...

Ale wy mi na to tak jakby nie pozwalacie :/
Proszę, abym ja mogła wam pomóc, wy musicie mi w tym pomóc :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz