Jest teraz około 530 wyświetleń...
....ale wciąż nie ma żadnych komentarzy. :/
Jeśli jest coś, czego nie ma na blogu, a chcielibyście się o tym dowiedzieć - piszcie w komentarzach, na fanpage'u na Fb, albo na e-mail ania39@onet.com.pl ;)
Z wielką chęcią wysłucham, albo raczej przeczytam wasze prośby.
Chcę publikować na tym blogu to, czego potrzebujecie....
Jeszcze w ferie postaram się zrobić kilka tekstur, stocków :)
Jeśli coś się wam nie podoba - piszcie, a postaram się to zmienić :)
To nie jest typowy blog graficzny, ja próbuję wam tutaj pomóc...
Ale wy mi na to tak jakby nie pozwalacie :/
Proszę, abym ja mogła wam pomóc, wy musicie mi w tym pomóc :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz