czwartek, 15 stycznia 2015

Cześć!

Ten blog odrodził się na nowo w innym ciele! :P
Wcześniej były tu bzdury typu 'Violetta", bez urazy dla fanek :) Też byłam V-Lover....
Ale wracamy do teraźniejszości!
.....teraz będzie to blog graficzny, połączony bezpośrednio z Graphics.Creativity na FB ----> https://www.facebook.com/pages/GraphicsCreativity/1484812315063955?fref=ts :)
Znajdziecie tu tekstury, stocki, być może sesje, sygnatury itp. itd.
Mam nadzieję, że pomogę Wam również zgłębić wiedzę na temat programu GIMP 2.8, w którym pracuję.
Pokażę Wam jak zrobić różne efekty!
Jeśli macie jakieś szczególne prośby, piszcie w komentarzach.
Na pierwszy post to chyba tyle :)
Tapeta na komórkę, tableta - 1024x600 px

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz