poniedziałek, 19 stycznia 2015

Opóźnienie posta - poradnika

Przepraszam Was bardzo mocno, ale nie zdążę udostępnić poradnika [obrazkowego] o grawerowaniu w GIMP'ie :/

Z powodu natłoku spraw i wydarzeń nie miałam czasu na przygotowanie screen'ów....

Jutro raczej również nie dam rady, gdyż mam bal karnawałowy i wrócę późno do domu, a prace domowe i tak trzeba odrobić :/ :(

Postaram się z całych sił wstawić tego posta w środę!
Myślę, że zdążę to zrobić w ten dzień....

Mam nadzieję, że mimo tego małego opóźnienia nadal będziecie zaglądać na mojego bloga :)

Pozdrawiam... ;)


Jedno z moich ulubionych teł :)

2 komentarze: